Mamy radnych do Młodzieżowej Rady Miasta!

Mamy radnych do Młodzieżowej Rady Miasta!
Dnia 30 września 2011 r. w naszej szkole przeprowadzono wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Piątkowy dzień okazał się być bardzo pracowity dla Okręgowej Komisji Wyborczej w składzie: Dominika Pieran, Joanna Zelik i Radosław Wątroba. Głosowanie trwało do godziny 15. Później nastąpiło wielkie liczenie głosów. Jesteśmy dumni z uzyskanej przez naszą szkołę frekwencji, która sięgnęła powyżej 86%.
Mandaty uzyskali Klaudia Ciach z klasy 2b, uzyskując 186 głosów oraz Jakub Lis
z klasy 2c, na którego oddano 160 głosów. Nowym radnym gratulujemy i jednocześnie liczymy na ich owocną pracę w Młodzieżowej Radzie Miasta.
Pozostali kandydaci uzyskali następujące liczby głosów: Maciej Lewiński z 2c i Julia Madej z 2b po 158, a Łukasz Baran z klasy 2c 116 głosów. Wszystkim dzielnie i zacięcie walczącym o mandat należą się słowa pochwały.
Pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta i jej zaprzysiężenie odbędzie się
w październiku.

wybory_MRM_1_m.jpg    Dnia 30 września 2011 r. w naszej szkole przeprowadzono wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Piątkowy dzień okazał się być bardzo pracowity dla Okręgowej Komisji Wyborczej w składzie: Dominika Pieran, Joanna Zelik i Radosław Wątroba. Głosowanie trwało do godziny 15. Później nastąpiło wielkie liczenie głosów. Jesteśmy dumni z uzyskanej przez naszą szkołę frekwencji, która sięgnęła powyżej 86%. 

wybory_MRM_2_m.jpg

    Mandaty uzyskali Klaudia Ciach z klasy 2b, uzyskując 186 głosów oraz Jakub Lis z klasy 2c, na którego oddano 160 głosów. Nowym radnym gratulujemy i jednocześnie liczymy na ich owocną pracę w Młodzieżowej Radzie Miasta. Pozostali kandydaci uzyskali następujące liczby głosów: Maciej Lewiński z 2c i Julia Madej z 2b po 158, a Łukasz Baran z klasy 2c 116 głosów. Wszystkim dzielnie i zacięcie walczącym o mandat należą się słowa pochwały.

    Pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta i jej zaprzysiężenie odbędzie się w październiku.

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.