Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta
Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia czynnego udziału w wyborach                          do Młodzieżowej Rady Miasta Tarnobrzeg w dniu 30.IX.2011r. O dwa mandaty MR ubiegają się  uczniowie naszego gimnazjum: Klaudia Ciach i Julia Madej z klasy 2 „b” oraz Łukasz Baran, Maciej Lewiński i Jakub Lis z klasy 2 „c.”  Życzymy wszystkim powodzenia!

    Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia czynnego udziału w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Tarnobrzeg w dniu 30 września 2011r. O dwa mandaty MR ubiegają się uczniowie naszego gimnazjum: Klaudia Ciach i Julia Madej z klasy 2 „b” oraz Łukasz Baran, Maciej Lewiński i Jakub Lis z klasy 2 „c.”  

Życzymy wszystkim powodzenia!

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.