Świąteczna pomoc potrzebującym

W tym miesiącu wolontariusze z naszego gimnazjum ponownie uczestniczyli w świątecznej zbiórce żywności, która trwała od 3 do 5 grudnia 2010 r. Zbiórka została zorganizowana przez Tarnobrzeski Bank Żywności. Nasi uczniowie pracowali w Delikatesach Centrum przy ul. Słomki oraz w markecie Kaufland. W akcji wzięli udział 47 uczniów z następujących klas: 1„c”, 2„a”, 2„c”, 2„e”, 2„h”, 3„h”.
Oto pełna lista:
  • 1„c” – Kamila Bachowska, Łukasz Baran, Szymon i Tomasz Bembenek, Filip Cygan, Jakub Dziadura, Karol Gębalski, Anna Gołąbek, Robert Kubik, Adrian Kućmirski, Damian Lewandowski, Maciej Lewiński, Jakub Lis, Joanna Rękas, Jan Rusinek;
  • 2„a” – Karol Kalina, Michał Zając, Przemysław Szczur, Krzysztof Makurat;
  • 2„c” – Kamil Nowak, Grzegorz Piotrowicz, Katarzyna Zych, Anna Sałek;
  • 2„e” – Marcin Kowal, Aleksander Idec, Artur Ciołek, Michalina Pieciuń, Anna Matyka, Iga Prokop;
  • 2„h” – Dominika Pieran, Joanna Róg, Joanna Zelik, Katarzyna Paterek, Monika Bęben, Klaudia Dąbek, Ewa Kozdęba, Dobrawa Burdzy;
  • 3„h” – Magdalena Krzyżanowska, Justyna Małek, Katarzyna Chamera, Joanna Chowaniec, Maria Tworek, Gabriela Jarek, Ada Skóra, Klaudia Kieliszek, Ewa Pezda, Aneta Rębisz.