Którą szkołę wybrać?

pokazy 03    Trzecioklasiści wybrali już szkoły ponadgimnazjalne. Wybory nie były proste, ale pomogły im w tym wizyty przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych z Tarnobrzega i okolic. Trzecioklasiści uczestniczyli w warsztatach chemicznych organizowanych przez I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Jana Tarnowskiego oraz zapoznali się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół im. por. Józefa Sarny w Gorzycach. Nasza szkoła organizowała również wyjścia grupowe do tarnobrzeskich szkół. Trzecioklasiści odwiedzili Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego, Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. gen. Władysława Sikorskiego.

Gimnazjaliści obejrzeli „prezentację talentów” przygotowaną przez Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu oraz uczestniczyli w koncercie charytatywnym organizowanym przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.