Obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji w naszej szkole

tolerancja0m    W poniedziałek piosenka Stanisława Sojki pt. „Tolerancja” przypominała wszystkim uczniom naszej szkoły o przypadającym na 16 listopada Międzynarodowym Dniu Tolerancji. Z tej okazji rozstrzygnięto konkurs poświęcony tolerancji. Komisja konkursowa w składzie: pani dyrektor Monika Czechura, pani Elżbieta Kłoda - nauczyciel plastyki, oraz pomysłodawczynie konkursu: pani Urszula Misiak-Pluta, pani Edyta Stelmach oraz pani Aneta Wrońska-Jugo wyłoniły zwycięzców w dwóch kategoriach.

W kategorii „Hasło”:

• I miejsce Daniel Konieczny (2d)
  • II miejsce Natalia Urbaniak (2g)
  • III miejsce Weronika Skitał (1c)
  • Wyróżnienie: Julia Zielińska (2c), Justyna Zwierzchowska (2g)

W kategorii „Plakat”:

• I miejsce Paweł Brożyna (2f)
  • II miejsce Małgorzata Sabo (2c)
  • III miejsce Aleksandra Czuchara (2f), Dominika Baran (2e)
  • Wyróżnienie: Aneta Adamczyk (2f), Magdalena Banasiak (2d), Klaudia Chmielowiec (2c), Kacper Ewiak (2f), Agata Misiak (2f), Natalia Pieran (2e), Dominika Wójcik (2d)

Gratulujemy zwycięzcom i pragniemy złożyć podziękowanie panu Leopoldowi Miłkowskiemu za przygotowanie oprawy muzycznej. Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszym konkursie.

tolerancja1m   tolerancja2m