Marsz Nordic Walking

23 czerwca nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbył się pierwszy marsz nordic walking.Pomysłodawcą przdsięwzięcia był Krzysztof Pitra, starosta powiatu tarnobrzeskiego. Nasze Gimnazjum nr 3 było reprezentowane przez: panią wicedyrektor Monikę Czechurę, rodziców, nauczycieli i uczniów - 52 osoby. Pokonaliśmy trasę 5 kilometrów.Wszyscy dobrze się bawili, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz regenerujący posiłek. W następnym roku postanowiliśmy pokonać trasę wokół Jeziora Tarnobrzeskiego - 10 kilometrów.
Będziemy solidnie trenować aby zdobyć miejsce na podium.

n_walk_04.jpg    23 czerwca nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbył się pierwszy Marsz Nordic Walking. Pomysłodawcą przedsięwzięcia był Krzysztof Pitra, starosta powiatu tarnobrzeskiego.

Nasze Gimnazjum nr 3 było reprezentowane przez: panią wicedyrektor Monikę Czechurę, rodziców, nauczycieli i uczniów - łącznie  52 osoby. Pokonaliśmy wspólnie trasę 5 kilometrów. Wszyscy dobrze się bawili, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz regenerujący posiłek. W następnym roku postanowiliśmy pokonać trasę wokół Jeziora Tarnobrzeskiego - 10 kilometrów. Będziemy solidnie trenować, aby zdobyć miejsce na podium.