Niedziela Palmowa dla bliźniego

Akcja ma wymiar charytatywny, jest kontynuacją pomocy chorym dzieciom z Tarnobrzega. Bierze w niej udział także nasze gimnazjum, dlatego tym bardziej zachęcamy do uczestnictwa.

niedziel_palmowaSerdecznie zapraszamy Nauczycieli, Uczniów, Rodziców na kiermasz, który będzie miał miejsce 17.04.2011 r. obok kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu. Akcja ma wymiar charytatywny, jest kontynuacją pomocy chorym dzieciom z Tarnobrzega. Bierze w niej udział także nasze gimnazjum, dlatego tym bardziej zachęcamy do uczestnictwa.