"Szlachetna Paczka"

szlachetnapaczkaW tym roku podobnie jak w poprzednim nasza szkoła zgłosiła swój udział w ogólnopolskiej akcji "SZLACHETNA PACZKA" organizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna. Wybraliśmy rodzinę, dla której przygotowujemy paczkę. Jest to rodzina znajdująca się w trudnej sytuacji życiowej, matka samotnie wychowuje trójkę dzieci.

W "SZLACHETNEJ PACZCE" chodzi o to, by ją wspomóc i odpowiedzieć na jak najwięcej potrzeb danej rodziny. W tym celu na terenie naszego gimnazjum zorganizowana zostanie zbiórka artykułów żywnościowych, chemicznych, higienicznych jak również pieniędzy (na zakup ubrań, pościeli i innych produktów). W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy w czasie wywiadówki w dniu 18 listopada odpowiedzieli na  nasz apel i złożyli datki na ten szczytny cel. Wszystkich darczyńcom o wielkim sercu jeszcze raz dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie w tej szlachetnej sprawie.