Styczeń '11

Wystawa pokonkursowa – styczeń – 2011 r.
W czytelni biblioteki szkolnej do końca stycznia 2011 roku można było obejrzeć najlepsze, najciekawsze prace konkursowe uczniów. Konkurs zorganizowano w związku z wystawą : ”Moje miasto i region są piękne”, którą można było obejrzeć w czytelni szkolnej.
Do 22 grudnia wpłynęło do biblioteki wiele interesujących prac uczniów. Gimnazjaliści wykazali się talentem plastycznym, literackim, poetyckim. Uczniowie najlepszych prac otrzymali  nagrody książkowe – albumy o Tarnobrzegu.

Wystawa pokonkursowa

W czytelni biblioteki szkolnej do końca stycznia 2011 roku można było obejrzeć najlepsze, najciekawsze prace konkursowe uczniów. Konkurs zorganizowano w związku z wystawą: „Moje miasto i region są piękne”, którą można było obejrzeć w czytelni szkolnej. Do 22 grudnia wpłynęło do biblioteki wiele interesujących prac uczniów. Gimnazjaliści wykazali się talentem plastycznym, literackim, poetyckim. Uczniowie najlepszych prac otrzymali nagrody książkowe – albumy o Tarnobrzegu.