Grudzień '10

Warsztaty nauczycieli bibliotekarzy -   grudzień  2011 r.
8 grudnia 2010 r. w czytelni biblioteki szkolnej odbyły się warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli bibliotekarzy ze szkół  z Tarnobrzega i okolic. Przedmiotem spotkania była praca pedagogiczna bibliotekarza z uczniami gimnazjum w ramach Klubu Sympatyków Biblioteki. Na spotkaniu zapoznano zebranych z różnymi formami  i metodami pracy stosowanymi na zajęciach  z uczniami. Nauczyciele obejrzeli wystawkę :”Tradycje świąt Bożego Narodzenia w różnych krajach”. Uczniowie zrzeszeni w  KSB zaprezentowali program artystyczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia  - recytowali wiersze o tematyce świątecznej,  wręczyli nauczycielom  własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi, sami  przygotowali  dekoracje  czytelni szkolnej. Spotkanie upłynęło w miłej przedświątecznej atmosferze kolęd i  świątecznych życzeń.

Warsztaty nauczycieli bibliotekarzy

8 grudnia 2010 r. w czytelni biblioteki szkolnej odbyły się warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli bibliotekarzy ze szkół z Tarnobrzega i okolic. Przedmiotem spotkania była praca pedagogiczna bibliotekarza z uczniami gimnazjum w ramach Klubu Sympatyków Biblioteki. Na spotkaniu zapoznano zebranych z różnymi formami i metodami pracy stosowanymi na zajęciach z uczniami. Nauczyciele obejrzeli wystawkę: „Tradycje świąt Bożego Narodzenia w różnych krajach”.

Uczniowie zrzeszeni w  KSB zaprezentowali program artystyczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia - recytowali wiersze o tematyce świątecznej,  wręczyli nauczycielom  własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi, sami przygotowali dekoracje czytelni szkolnej. Spotkanie upłynęło w miłej przedświątecznej atmosferze kolęd i świątecznych życzeń.