Październik / listopad '10

Wystawa: „Taki jestem… Anegdoty Papieżu” –  październik – listopad 2010 r.
Jan Paweł II słynął z nieprzeciętnego poczucia humoru, ciętych ripost i znakomitego zmysłu obserwacji. Potrafił dowcipem rozładować napięcie, kłopotliwe sytuacje. To w dużej mierze dzięki tym umiejętnościom  zjednywał sobie sympatię milionów ludzi na całym świecie.
Wystawę  pt. „Taki jestem…  Anegdoty o Papieżu” zorganizowano z okazji  rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II. W czytelni na tablicy wystawowej znalazły się powiedzonka, anegdoty, riposty świadczące o niezwykłej osobowości Papieża. Uczniów bardzo zainteresowały zdjęcia i fotografie ukazujące Jana Pawła II w różnych humorystycznych sytuacjach.
W bibliotece przygotowano również wystawkę książek, albumów, wspomnień o życiu i działalności Papieża. Uczniowie z Klubu Sympatyków Biblioteki zadbali o jesienny wystrój czytelni. W miłym otoczeniu mogliśmy radośnie, z uśmiechem na twarzy wspominać Jana Pawła II.

Wystawa: „Taki jestem… Anegdoty o Papieżu”

Wystawę  pt. „Taki jestem…  Anegdoty o Papieżu” zorganizowano z okazji rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II. W czytelni na tablicy wystawowej znalazły się powiedzonka, anegdoty, riposty świadczące o niezwykłej osobowości Papieża. Uczniów bardzo zainteresowały zdjęcia i fotografie ukazujące Jana Pawła II w różnych humorystycznych sytuacjach.