Z Erasmusem we Francji

8W ramach projektu Erasmus+ "Społeczności lokalne szansą na uczenie się", ośmioro uczniów naszej szkoły wraz z opiekunkami odwiedziło Francję. W czasie wizyty zwiedzili Paryż, gdzie wjechali na wieżę Eiffel'a, zespół ogrodowo-pałacowy Napoleona w Compiègne oraz prywatny zamek w Vic-Sur-Aisne. Mogli też integrować się ze swoimi kolegami z Francji, Hiszpanii i Włoch, podczas zabawy w parku linowym. Poznali przepis na francuski przysmak - naleśniki, które samodzielnie usmażyli. W ramach lekcji ekologii, pomagali w założeniu szkolnego ogródka i "hotelu dla owadów". Podczas wielu atrakcji, tydzień minął bardzo szybko i bogaci w nowe przyjaźnie i doświadczenia uczniowie wrócili do Polski. Pozostały wspomnienia i zdjęcia do obejrzenia których zapraszamy do galerii.