Szanowni Państwo,
Przekazuję Wam informacje w sprawie funkcjonowania szkoły w najbliższych dniach.
1. Egzamin gimnazjalny z języka obcego odbędzie się jutro w SP10 na Dąbrowskiej.
2. W tym dniu szkoła NIE ZAPEWNI OPIEKI ŚWIETLICOWEJ - wszyscy nauczyciele zaangażowani są w komisjach egzaminacyjnych. Nawiasem mówiąc, Państwo jesteście uprzejmi, przynajmniej tak jest do dzisiaj, jakoś radzić sobie w tym trudnym czasie. Liczę w tej kwestii na Waszą dalszą dobrą współpracę.
3. Na ten moment egzaminy uczniów ósmych klas nie wydają się zagrożone, lecz nie mogę wypowiedzieć się jeszcze w sposób wiążący.
Dziękuję Państwu za wiele wyrazów wsparcia nauczycieli w trudnych dla nich chwilach, gdy rozbija się jedność tego środowiska, gdy walcząc o lepszą szkołę ponoszą również materialne koszty narażając na poważne uszczuplenie i tak niewysokie dochody. Państwa życzliwość jest tym cenniejsza. Dla nich i dla nas wszystkich to bardzo ważne. Proszę o dalszą życzliwość i cierpliwość.

Z poważaniem,
Paweł Paradowski